Namioty Sport i Motoryzacja

Namioty sport i motoryzacja - Wyprzedź przeciwnika

Namiot sport i motoryzacja
Ekipy sportowe
kluby
stowarzyszenia

NAMIOT SPORT - WYPRZEDZAJCIE Z NAMIOTAMI EKSPRESOWYMI !

Nie chcesz pozostać niezauważonym? Namiot VITABRI z nadrukiem na pewno to zmieni!

Namioty VITABRI z nadrukiem są specjalnie zaprojektowane do intensywnego użytkowania w każdych warunkach pogodowych i  terenowych. Tego typu namioty reklamowe przyczyniają się do lepszej rozpoznawalności marki, co przekłada się na wzrost sprzedaży oferowanych przez firmę produktów. Proponowane przez nas namioty reklamowe charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nadruku. Kolorystyka jest zgodna z paletą barw w panteonie. Oferujemy druk cyfrowy, sublimacyjny oraz termotransferowy, a dla większej ilości namiotów -  sitodruk. Namioty reklamowe firmy VITABRI odróżnią Was od konkurencji niebanalną estetyką i jakością wykonania. Niezależnie od dyscypliny, namioty reklamowe VITABRI łączą wyniki sportowe i aktywną komunikację.

Namioty z nadrukiem w całości lub w części, na ścianie lub na okapnikach, jest sprawdzoną autopromocją – to niewielki koszt dający maksymalne korzyści! Zobaczysz, jak szybko nasze namioty z nadrukiem staną się Twoim niezbędnym narzędziem reklamowym podczas sportowych imprez promocyjnych w plenerze.

Przy zakupie namiotu VITABRI oferujemy wizualizację w formie nieodpłatnego projektu graficznego w płaszczyźnie oraz w 3D. Nasze studio graficzne oferuje profesjonalną pomoc aż do momentu Twojej akceptacji projektu.

Jesteśmy dostawcą namiotów dla marek uznanych w Europie i na całym świecie.

Zaufali nam:
MICHELIN, STIGA, KAWASAKI, NIKE, GRUPA AZOTY, ADIDAS, SALOMON, JOHN DEERE, FOX RACING, LEROY MARLIN, GAINT, LOTOS, OSADKOWSKI S.A., WOODMIZER, RED BULL, KOMPANIA PIWOWARSKA i wielu innych.

 

 

Wasz namiot od 2570 netto*

* Namiot reklamowy V3 wymiar 3x3 m z 3 ściany + pokrowiec, bez nadruku

 

 

 

Vitabri doradzi Wam w wyborze namiotu sportowego, reklamowego

Namioty dla sportu, ekspresowe, reklamowe Vitabri docenione przez zwycięzców.

SEBASTIEN LOEB RACING

Pilot.

Załoga Sébastien Loeb Racing, stworzona przez Sébastien Loeb, 9 razy Mistrz Świata w Rallyes, i Dominique Heintz. Załoga zaangażowana w European Le Mans Series, Porsche Carrera Cup, FIA GT i Zwycięstwo Francji GT.

PETER SOLBERG

Pilot rally norweskiego.

Zwycięzca 13 światowych rallyes, mistrz świata w 2003,  wice mistrz w 2002, 2004 i 2005 !

VINCENT PHILIPPE

Pilot Moto pro.

Oficjalny Pilot SERT  w barwach Suzuki ,8 razy mistrz świata od  2005 do 2014.