Gamme Namiot pneumatyczny AirdomeGamme Namiot pneumatyczny Airdome

NAJWYŻSZA TECHNOLOGIA DLA GAMY NAMIOTÓW EKSPRESOWYCH NOWEJ GENERACJI.

Proste rozkładanie namiotu dmuchanego, nie wymaga metalowego stelaża. Za pomocą pomki w zestawie w 5 minut mamy ciekawy, przykuwający wzrok namiot ekspresowy o sztywnej konstrukcji. Nie wymaga żadnych umiejętności, wygląda doskonale

jest bardzo mobilny i trwały. Gama namiotów  AIR DOME:

FAST & EASY SETUProzkładanie namiotu air dome

Wystarczy 5 minut do instalacji bez użycia narzędzi. Wszystko czego potrzebujesz to pompa powietrza i jesteś gotowa do pracy...

 

aerodynamiczny kształt namiotu

AERODYNAMICZNY KSZTAŁT

Starannie zaprojektowana, aby wytrzymać złe warunki pogodowe (wiatr, deszcz, etc.) i nierównego terenu (góry, plaże itp).

 

rozkładanie namiotu air domeW PEŁNI KONFIGUROWALNY

Można wydrukować każdy wzór lub kolorowe logo. Nie będzie można umieścić limit na swoich pomysłowych kreacji.

.

NAMIOT DMUCHANY AIR DOME:
INNOWACJA TO SYNONIM AIR DOME.

Prezentujemy nowość w naszej ofercie. Zaprojektowany z myślą o spełnianiu takich samych wymagań jak wszystkie nasze produkty, ze zwróceniem szczególnej uwagi na łatwość instalacji, estetyki i komfortu, bezpieczeństwo namiotu jest bowiem bezdyskusyjne.

ZAWÓR JEDNOKIERUNKOWY - NAMIOT EKSPRESOWY DMUCHANY AIRDOME

Wzmocniony system kotwienia do mocowania namiotu na różnych terenach.

Aby dać Ci wolność,w dostosowywaniu AirDome dodaliśmy mocne suwaki, do mocowania ścian i dachu.

Wysokiej jakości tkanina idealna do użytku na zewnątrz. Ulepszona powłoka PU chroni przed wiatrem, wody i promieni UV. Jest również ognioodporny dla własnego bezpieczeństwa.

Wystarczy napompować i gotowe!

 

DOSTĘPNE ROZMIARY AIR DOME®: 3x3m ; 4x4m ; 5x5m

USZTYWNIENIE ODCIĄGAMI

Pomaga przetransportować stelaż . Po rozłożeniu namiotu, można zdjąć kółka.

DACH ZDEJMOWANY NA RZEPY
ZEWNĘTRZNA TUBA
ŚCIANKA BOCZNA, DRZWI, OKNO LUB DRZWI NA PODWÓJNY SUWAK
WORKI OBCIĄŻAJĄCE - OBCIĄŻNIKI
FAST AIRFLOW ONE-WAY VALVE
 

We have efficiently designed this fast inflating valve system which creates unidirectional air flow. It guarantees that no air will escape when you unplug your air pump.

 
STAINLESS STEEL BALLAST CONNECTIONS
 

Reinforced anchoring system for securing your tent on different terrains.

 
OVER PRESSURE VALVES
 

Located on all four legs, these provide maximum security. The valve system will automatically release excess air when the optimum pressure is reached. Operating pressure is 3psi (200 mbar).

 
HEAVY DUTY WALL ZIPPERS
 

To give you freedom to customize your AirDome, we have added heavy duty zippers that allow walls and windows to be added.

 
600 DENIER POLYESTER
 

High quality fabric ideal for outdoor use. Its upgraded PU coating protects against the wind, water and UV rays. It is also fire retardant for your safety.

 

 

 

namiot ekspresowy dmuchany Airdome konfiguracja

Jak Państwo widzicie na powyższym rysunku istnieje wiele możliwości łączenia ze sobą namiotów w różnych konfiguracjach w różnych rozmiarach.

namiot ekspresowy dmuchany Airdome
namiot ekspresowy dmuchany Airdome
namiot ekspresowy dmuchany Airdome
 
namiot ekspresowy dmuchany Airdome
 
namiot ekspresowy dmuchany Airdome

Konfiguracje poszyć namiotów ekspresowych

Habillage d'un stand Vitabri

SAM DACH NIE ZAWSZE WYSTARCZA  !


Poszycie  namiotu jest kwestią gustu, pragnień i potrzeb. Możliwe są ściany z oknami lub bez, z drzwiami romańskim lub kwadratowymi ... tak jak wiele jest możliwości, tyle realizacji Vitabri.

 

Wszystkie poszycia składające się na gamę namiotów V2 i V3 są elastycznie dopasowywane do wizerunku marki, podkreślają jej rozpoznawalność wykorzystując maksymalnie miejsce. Nasze atelier krawieckie oferuje usługi szycia na miarę Twoich oczekiwań.

 

Nadruki na namioty reklamowe


Namioty reklamowe - ZRÓB DOBRE WRAŻENIE  !


Namiot reklamowy jest oryginalną i atrakcyjną komunikacją marketingową. Drukarnia zajmuje bardzo ważne miejsce w Vitabri.

Zapewnia dzięki nadrukom  niezrównaną widoczność namiotu reklamowego w każdym miejscu.

 

Wprowadzając innowacje, postanowiliśmy zaopatrzyć się w materiały do druku z ostatnich trendów przyjaznych dla środowiska: Wiedza i kompetencje naszej ekipy sprawiają że jesteśmy elastycznym i konkurencyjni w działaniu.

 

Materiały & kolory namiotów ekspresowych

NASZE TKANINY

drapeau Europe
Wszystkie materiały są pochodzenia europejskiego, zostały starannie wybrane przez naszych pracowników, aby sprostać wymogom  czasu i trendom. PVC z certyfikatem o niepalności M2 , lub poliester, którego kolory zachwycają,  doskonale łączą szlachetność i charakter.

 

DOSTĘPNE KOLORY

PVC biały, czarny, niebieski, czerwony akryl, żółty, zielony poliester, szary ... gama materiałów i kolorów jest nieskończona. Chcesz oryginalności w dobrym gatunku,  klasyki, Vitabri oferuje szeroki wybór. Posiadacz namiotu ekspresowego Vitabri otrzyma unikalny namiot zgodnie z życzeniem bez kompromisu na kreatywności.