Namiot handlowy

Namiot handlowy - optymalne rozwiązanie

Większość handlowców, którzy przemieszczają się w terenie do aranżacji swoich stoisk używa namiotów. Jest to najlepsze rozwiązanie, Namiot handlowyponieważ w przypadku wykorzystywania jedynie stołów handlowych, nie mamy żadnego zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi, a zarówno deszcz czy śnieg, jak i promienie słoneczne, mogą zniszczyć oferowane przez nas towary, narażając nas na ogromne straty. Oczywiście przy wyborze namiotu mającego służyć jako stoisko handlowe, większość osób zwraca uwagę na konkretne cechy, które decydują o łatwości i wygodzie ich użytkowania. Namiot handlowy oferowany przez naszą firmę to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na prostych i efektywnych rozwiązaniach. Połączenie lekkości i solidności to efekt naszej wieloletniej pracy i doświadczeń zdobywanych przy opracowywaniu kolejnych, coraz lepszych wersji namiotów. Handel w terenie jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Co wyróżnia nasz namiot handlowy?

Obecnie oferowane przez firmę VITABRI namioty należą do jednych z najbardziej efektywnych na świecie. Przykładamy ogromną uwagę do Namiot handlowy Vitabrijakości, dlatego zarówno stelaż, jak i poszycie wykonujemy z najlepszych materiałów, które zapewniają pełną wygodę, a przede wszystkim solidność, którą docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Stelaże wykonujemy w całości aluminium, natomiast do produkcji łączników wykorzystujemy polipropylen z dodatkiem włókna szklanego. Jeśli chodzi o poszycia, to nasi klienci mogą wybierać spośród poliestrowych oraz z PVC, które ma certyfikat niepalności M2. Wysoka jakość idzie w parze z łatwością, z jaką można rozłożyć nasz namiot handlowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rozłożenie całego stoiska jest czasochłonne, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by rozkładanie naszych namiotów zajmowało możliwie najmniej czasu. Osiągnięty przez nas efekt, w którym rozłożenie naszego namiotu trwa mniej niż 30 sekund to prawdziwy rekord, który jest niemożliwy do pobicia. Demontaż namiotu jest równie szybki, a po złożeniu zajmuje on mniej niż metr kwadratowy, dzięki czemu jest łatwy w transportowaniu. Oferujemy namioty w wielu rozmiarach, które zaspokoją potrzeby każdego handlowca, pozwalając zorganizować mu wygodne i funkcjonalne stoisko, gdzie wszystko znajdzie swoje miejsce.

Reklamowy namiot handlowy

Dzięki możliwościom nanoszenia nadruków na poszycie namiotu, możemy sprawić, że Twoje stoisko będzie się wyróżniało spośród innych, co bez wątpienia przełoży się na zwiększoną liczbę klientów i lepsze wyniki sprzedaży. Nadruki na namiot handlowy możemy nanieść techniką druku cyfrowego, sitodruku lub sublimacji. Wybór metody zależy od materiału, z którego jest wykonane poszycie oraz od właściwości grafiki, która ma zostać nadrukowana na poszyciu. Doskonała jakość i wysoka trwałość nadruków sprawią, że Twoje stoisko zyska indywidualny charakter i będzie zachęcało do zapoznania się z Twoimi towarami.