Namiot reklamowy

Namiot reklamowy

Namiot reklamowyRóżnego rodzaju targi i konferencje straciłyby swój charakter, gdyby zabrakło na nich stoisk wystawców, prezentujących swoje usługi bądź towary. Stoiska takie najczęściej są wyodrębniane dzięki różnego rodzaju namiotom, ponieważ większość przestrzeni, w których wydarzenia tego rodzaju są organizowane, nie posiada na stałe boksów, z których można by było skorzystać. Tymczasem namioty pozwalają na stworzenie ciekawych stoisk, co pozwala też uczestnikom targów rozróżniać prezentujące się firmy. Nasza firma od wielu lat zajmuje się dostarczaniem namiotów dostosowanych do tego rodzaju wydarzeń i zaspokajających wszelkie potrzeby wystawców na targach. Namiot reklamowy może przyczynić się do sukcesu firmy na targach, dlatego też warto zadbać o to, by wyróżniał się z tłumu. Nasza firma może w tym pomóc, dostarczając namiot z poszyciem z nadrukiem reklamowym.

Właściwości namiotów reklamowych

Namiot reklamowy VitabriPrzestrzeń targów zazwyczaj jest ograniczona i nierzadko wystawcom narzucane są ograniczenia odnośnie rozmiarów ich stoiska. Nasza firma oferuje namioty w standardowych wymiarach od 3x3m do 3x5m, które przeważnie doskonale odpowiadają wymaganiom organizatorów targów, a jednocześnie pozwalają na wygodne zorganizowanie stoiska. Warto zwrócić uwagę również na niewielkie wymiary namiotów po ich złożeniu – nie przekraczają one 1m2, co pozwala z łatwością je transportować, zwłaszcza, że ich waga wynosi maksymalnie 115 kilogramów. Tym, co wyróżnia namiot reklamowy jest jego niesamowicie szybki i łatwy montaż i demontaż. Na przygotowanie stoisk targowych wystawcy często mają niewiele czasu, dlatego każda minuta jest na wagę złota. Dzięki naszym namiotom reklamowym, przygotowanie stoiska jest tak proste, jak nigdy wcześniej. Nasze namioty rozkłada się w mniej niż minutę. Nie trzeba do tego żadnych narzędzi, nie jest konieczna współpraca wielu osób. Szybkość rozkładania i lekkość konstrukcji to najważniejsze zalety naszych namiotów reklamowych, jednak cechuje je również solidność, która wynika z wysokiej jakości materiałów, których użyliśmy do ich produkcji. Aluminium i polipropylenowe łączniki z dodatkiem włókna szklanego nadają wysoką trwałość stelażom, natomiast poszycia wykonane z PVC lub poliestru sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz, gdzie pokażą jak bardzo są odporne na warunki atmosferyczne.

Zwiększ widoczność swojego stoiska z namiotem reklamowym VITABRI

By przyciągnąć do swojego stoiska klientów, trzeba sprawić, by było ono widoczne i zachęcało do zapoznania się z tym, co na nim zostało przygotowane. Większość stoisk na targach wygląda bardzo podobnie, dlatego jeśli chcemy się wyróżnić, najlepszym rozwiązaniem będzie namiot reklamowy, który nie tylko zwiększy widoczność stoiska, ale też wspomoże komunikację marketingową marki. Nadruki nanoszone na poszycia są wysokiej jakości i cechują się trwałością, dzięki czemu z takiego namiotu będzie można korzystać przez wiele lat.