Namioty cateringowe

Coraz częściej możemy spotkać się z wykorzystaniem namiotów cateringowych w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Namioty cateringowe na tyle cieszą się popularnością, że zaczęły występować także podczas hucznych wesel. Nie ma nic przyjemniejszego niż spędzanie czasu na powietrzu. Wybierając namioty z naszej oferty możemy być pewni, że przyjęcie zakończy się sukcesem, a goście będą długo wspominać tak wyjątkowy czas.
 

Na jakie okazje namioty cateringowe?

Tego rodzaju namioty idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju przyjęcia, takie jak przykładowo:

- ślub organizowany w plenerze,

- urodziny organizowane w ogrodzie,

- komunie,

- a także w ogrodach hoteli, kawiarniach, restauracjach.
 

Zalety namiotów cateringowych

Jedną z najważniejszych zalety tych namiotów jest możliwość organizacji uroczystości na powietrzu. Nie musimy martwić się o przelotne deszcze czy lekkie wiatry. Następną zaletą jest możliwość zorganizowania przyjęcia w innym stylu oraz miłe zaskoczenie gości. Nie ma tutaj mowy o zamieszaniu, które często dotyczy wynajmowania sali. A jak doskonale wiemy - wynajem sali kosztuje znacznie więcej aniżel wynajem namiotów cateringowych.  Namiot cateringowy to oryginalny i atrakcyjny pomysł na marketing.
 

Co wyróżnia nasze namioty cateringowe?

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy namioty, które są wyposażone w stolarze spełniające standardy. Posiadamy wyszkoloną ekipę z doświadczeniem, dzięki czemu rozkładanie namiotu nie spoczywa na głowie klienta. Zapewniamy szybkie rozwiązania w mniej niż 72h. Estetyczny wygląd naszego namiotu wzbogaci ogród niejednego hotelu. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama kolorów namiotów. Oferujemy także materiał w postaci naprzemiennych kolorowych pasków. Możliwość wyboru namiotu z oknami, drzwiami, ścianami lub bez wszystko w zależności od upodobania klienta. Oferujemy także szycie na miarę aby w 100% spełnić oczekiwania klienta. Wszystkie materiały, z których wykonane są namioty są pochodzenia europejskiego. PVC z certyfikatem o niepalności M2 oraz poliester, którego kolory zachwycają.

Możliwość umieszczenia na namiocie logo firmy jest dodatkowym atutem. Wprowadziliśmy materiały do druku, które są przyjazne środowisku, a jednocześnie spełniają wymagania współczesnych trendów. Posiadamy także ofertę wynajmu namiotów cateringowych.