Namioty ekspresowe

Namioty ekspresowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb handlowców przemieszczających się w terenie, dlatego też tworzymy produkty na miarę ich oczekiwań. Oferujemy wysokiej jakości namioty ekspresowe, które doskonale sprawdzą się w handlu mobilnym, ale znajdują również zastosowanie wśród wystawców na targach, konferencjach i imprezach masowych, a także w restauracjach i hotelach, stanowiąc wyposażenie ogródków i tarasów. Nasze namioty charakteryzują się przemyślaną konstrukcją oraz uwzględnieniem najważniejszych oczekiwań względem nich.

Namioty ekspresowe – maksimum wygody

Namioty ekspresoweZ namiotów ekspresowych korzystają w głównej mierze handlowcy, którzy przemieszczają się w terenie. Dla nich istotne jest przede wszystkim to, jakie rozmiary zajmuje namiot po złożeniu, jego waga, a nade wszystko czas i stopień trudności jego montażu i demontażu. Przygotowanie całego stoiska niejednokrotnie jest bardzo czasochłonne, dlatego też handlowcy poszukują wszelkich sposobów, by jak najbardziej w miarę możliwości skrócić wykonywanie poszczególnych czynności i ułatwić sobie pracę. Namioty ekspresowe są dla nich najlepszym rozwiązaniem, ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, rozkłada się je w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu prędko można przejść do dalszych przygotowań stoiska, czyli rozkładania stołów handlowych, towarów itp. Krótki czas montażu i demontażu namiotów ekspresowych idzie w parze z łatwością ich rozkładania. Handlowcy oraz wszystkie inne osoby korzystające z namiotów w swojej pracy z pewnością docenią również fakt, że do ich rozkładania i składania nie potrzeba ani specjalnych narzędzi, ani pomocy dużej ilości osób.

Lekka, ale solidna konstrukcja

Namioty ekspresowe VitabriRozkładanie namiotów ekspresowych jest tak proste dzięki ich lekkiej i przemyślanej konstrukcji. Wspomaganie wysięgników gazowych w trakcie rozkładania usprawnia proces montażu, który może trwać dosłownie chwilę. Waga namiotu, w zależności od jego wymiarów wynosi od 70 do 115 kilogramów, co z jednej strony ułatwia jego transport, ale z drugiej strony sprawia, że dobrze spełnia on swoją podstawową rolę. Również celu ułatwienia transportu, po złożeniu namiot zajmuje mniej niż 1m2, dzięki czemu bez problemu zmieści się w każdym samochodzie, z którego korzysta zajmujący się mobilną sprzedażą handlowiec. Wysoka jakość materiałów, z których wykonujemy nasze namioty ekspresowe przejawia się zarówno w wytrzymałym, solidnym stelażu, który bez zarzutu będzie służył przez wiele lat oraz poszyciu, które jest odporne zarówno na światło słoneczne, jak i opady atmosferyczne, przez co nie tylko perfekcyjnie chroni zgromadzone w namiocie towary, ale również świetnie się prezentuje, cechując się stale żywymi kolorami. Jeśli chodzi o poszycie, może ono być wykonane z poliestru bądź z PVC z certyfikatem o niepalności M2. Oferujemy szeroką gamę kolorów poszyć, ale możemy również wykonać poszycia z nadrukiem reklamowym, które dodatkowo zwiększą widoczność namiotu, wyróżniając go spośród innych.