Namioty reklamowe Gdańsk

Namioty handlowe jako uniwersalne rozwiązanie dla Gdańska

Wynajem namiotów GdańskGdańsk, jak i całe Trójmiasto, ze względu na swoje położenie jest bardzo często odwiedzanym miastem. Ludzie zjeżdżają się tutaj zarówno w celach służbowych, jak i dla rozrywki bądź wypoczynku. Liczne imprezy, które odbywają się w Gdańsku i jego sąsiedztwie, z jednej strony przyciągają do miasta wiele osób, a mieszkańców wyciągają z domu, z drugiej strony sprawiają też, że Gdańsk jest atrakcyjnym celem dla handlowców, którzy swoją działalność prowadzą w wielu miejscach, przemieszczając się pomiędzy nimi. Jako producent namiotów możemy pochwalić się tym, że na gdańskich imprezach bardzo często pojawiają się pochodzące od nas namioty handlowe. Gdańsk jest ich pełen zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy korzystający z nich handlarze rozkładają swoje stoiska z myślą o zjeżdżających do miasta turystach. Oferujemy namioty handlowe, które zaspokoją potrzeby każdego sprzedawcy – nasze namioty mają sporą powierzchnię, są dostępne w 15 rozmiarach, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu są bardzo łatwe w transporcie. Bez wątpienia ich ważną cechą jest to, że są to namioty ekspresowe, czyli ich rozłożenie zajmuje bardzo mało czasu – nawet 30 sekund! To bardzo duże ułatwienie dla handlowców, którzy każdego dnia muszą od podstaw rozkładać swoje miejsce pracy – dzięki namiotowi ekspresowemu proces  ten ulegnie znacznemu przyspieszeniu. Szybki montaż to nie jedyna cecha, za którą handlowcy doceniają nasze namioty ekspresowe. 

Zastosowanie namiotów ekspresowych

Gdańsk z uwagi na swoje geograficzne położenie cechuje pogoda ulegająca gwałtownym zmianom. Jako producent namiotów mamy świadomość, że nasze namioty będą używane w różnych warunkach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by cechowały się najwyższą jakością, solidnością oraz odpornością na każde warunki pogodowe. Dzięki temu nasze namioty reklamowe zapewniają pełną ochronę nie tylko przed deszczem i śniegiem, ale również przed promieniami UV, dzięki czemu zgromadzone wewnątrz nich towary nie ulegną zniszczeniu. Również poszycia, z których wykonujemy namioty są odporne na promienie UV, dzięki czemu nie wyblakną i będą świetnie prezentować się w każdych warunkach.

 

Zwiększenie widoczności stoiska – loga i namioty reklamowe

Namioty ekspresowe na eventyWalory estetyczne są istotne szczególnie dla tych klientów, którzy zamawiają u nas namioty reklamowe. Gdańsk, jak już wspomniano, jest miejscowością, w której handlarze z namiotami pojawiają się dosyć często, w związku z czym najprostszym i najbardziej efektywnym sposobem wyróżnienia własnego stoiska jest nadruk reklamowy na poszyciu namiotu. Pozwala to zwiększyć widoczność namiotu, ale także zwiększyć naszą rozpoznawalność jako firmy. Dla klientów, którzy decydują się u nas na wynajem namiotów, mamy inne rozwiązanie zapewniające większą widoczność namiotu, a mianowicie zdejmowalne loga magnetyczne. Dzięki temu rozwiązaniu możemy spersonalizować nasze stoisko, nawet jeśli namiot udostępniła nam wypożyczalnia namiotów. Gdańsk jest jednym z głównych punktów, w którym świadczymy usługi wynajmu namiotów, ponieważ odbywa się tu wiele imprez, na których zapotrzebowanie na namioty jest spore. Dzięki ogromnej bazie namiotów jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę – nasza wypożyczalnia namiotów w polskiej siedzibie posiada ponad 100 namiotów przeznaczonych na wynajem, a dodatkowo jesteśmy w stanie sprowadzić z francuskiego biura nawet 800 osób. Z takimi możliwościami nie mamy sobie równych, jeśli chodzi o wynajem namiotów. Gdańsk to docenia, dlatego też bardzo często zajmujemy się obsługą wydarzeń w tym mieście, pod kątem dostarczenia, zamontowania oraz demontażu potrzebnej liczby namiotów. Oferując kompleksową obsługę, ale zezwalając również na odbiór osobisty namiotów staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na zróżnicowane oczekiwania naszych licznych klientów.