Namioty handlowe

Namioty handlowe

Namioty handlowe VitabriRozwiązania dla handlowców, którzy często przemieszczają się w terenie od początku naszej działalności stanowią nasz priorytet. Pozwoliło nam to opracować namioty, które dzięki swojej ogromnej funkcjonalności cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem ze strony handlowców. Nasze namioty handlowe są idealnie skrojone do potrzeb zajmujących się handlem osób. Podstawową funkcją, jakiej spełnienia oczekują handlowcy jest zabezpieczenie towarów przed wpływem czynników atmosferycznych: zwłaszcza opadów deszczu i śniegu, ale także nadmiernych promieni słonecznych. Wysoka jakość materiałów, których używamy do produkcji naszych namiotów handlowych gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo zgromadzonych w namiocie towarów, dzięki czemu nawet największy deszcz nie będzie powodem do zmartwień. Spora przestrzeń dostępna w namiocie handlowym naszej firmy pozwala na zagospodarowanie jej idealnie do swoich potrzeb – na wszystko znajdzie się tutaj miejsce, a wszystkie towary można uporządkować zgodnie ze swoimi preferencjami, dbając jednocześnie o część wystawową. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że handlowcom zależy również na tym, by namiot był solidny, a jednocześnie łatwy w rozłożeniu i o to dbamy przede wszystkim. Nasze namioty można rozłożyć w bardzo krótkim czasie. Nie trzeba do tego sięgać po specjalistyczne narzędzia, nie potrzebujemy też do pomocy wielu osób. Lekka konstrukcja namiotu sprawia, że łatwo jest go transportować, zwłaszcza, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Pomimo tak lekkiej konstrukcji, jest on bardzo solidny i wiele wytrzyma.

Parametry namiotów handlowych

Nasze namioty handlowe oferujemy przede wszystkim w standardowych wymiarach, które zapewniają pełną wygodę i swobodę pracę. Powierzchnia rozłożonych namiotów dostępnych w standardzie wynosi od 9m2 do 25m2 i jest w kształcie kwadratu bądź prostokąta, w zależności od konkretnych wymiarów. Oprócz tego możemy jednak wykonać namiot handlowy na zamówienie, gdzie wymiary będą określone przez zamawiającego, dzięki czemu w stu procentach zamówiony namiot będzie odpowiadał potrzebom danego handlowca. Jeśli chodzi o materiały, z których wykonujemy poszycia, to jest to PVC z certyfikatem niepalności albo poliester. W kwestii kolorów oferujemy szeroki wybór jednolitych materiałów bądź w dwukolorowe, pionowe pasy.

Namioty handlowe w służbie reklamy

Namioty handloweDoskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu handlowców bardzo ważne jest, by ich namiot, w którym prowadzą sprzedaż, wyróżniał się spośród pozostałych, rozłożonych w sąsiedztwie stoisk. Większa widoczność namiotu może przyciągnąć potencjalnych klientów, co z kolei przekłada się na osiąganie większych zysków. Dlatego też na życzenie naszego klienta, namioty handlowe mogą zostać zadrukowane wskazaną przez niego grafiką, która uatrakcyjni stoisko, wyróżni je spośród innych oraz zwiększy jego rozpoznawalność. Namiot handlowy z unikalną grafiką może też pomóc w budowaniu wizerunku marki, co z pewnością docenią ci handlowcy, którzy prowadzą kilka stoisk z unikalnymi towarami.