Namioty handlowe - Kraków

Namioty handlowe

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla jednorazowych i cyklicznych wydarzeń kulturalnych, targów, konferencji itp. W ramach takich eventów bardzo często funkcjonują stoiska zajmujące się sprzedażą żywności, napojów, pamiątek lub przedmiotów związanych bezpośrednio z tematyką imprezy. Ponieważ zajmują się tym przeważnie handlowcy, którzy przemieszczają się w terenie, potrzebują oni wygodnego rozwiązania dla swojej działalności, którym są namioty handlowe. Kraków jest miejscowością, w której zainteresowanie nimi jest spore, zwłaszcza wiosną i latem.

Namioty handlowe – podstawowe zalety

Namioty handlowe KrakówW przeciwieństwie do namiotów stalowych, namioty handlowe mają prostszą i lżejszą konstrukcję oraz są pomyślane w taki sposób, by ich rozłożenie mogło odbyć się bez sięgania po specjalne narzędzia i przy udziale jedynie dwóch osób. Rozłożenie stoiska jest bardzo czasochłonne, dlatego warto skrócić czas przygotowań do pracy i skorzystać z możliwości, jakie dają namioty handlowe. Kraków często korzysta z namiotów handlowych przy okazji imprez odbywających się w pobliżu Wawelu, gdzie ruch turystyczny jest bardzo duży. Krótki czas i łatwość rozkładania namiotu handlowego pozwalają na szybkie rozpoczęcie pracy. Równie łatwy jest demontaż namiotu handlowego, a dodatkową zaletą jest fakt, że po złożeniu zajmuje on niewiele miejsca. Pomimo lekkiej konstrukcji, namioty te są solidne, m.in. dzięki wysokiej jakości materiałom, z których są wykonane. Dzięki różnym konfiguracjom poszyć możemy dostosować namiot do naszych potrzeb.

Namioty handlowe jako nośnik reklamy

Namioty handlowe Kraków nośnikiem reklamyProwadząc handel w stoisku zlokalizowanym w namiocie warto pamiętać o tym, że naszą reklamą mogą być nie tylko towary, które oferujemy na sprzedaż, ale także sam namiot handlowy. Relatywnie sporą powierzchnię, jaką mają ściany oraz dach namiotu, warto wykorzystać jako nośnik reklamowy i nanieść na nią nadruki o charakterze marketingowym, które przyczynią się do widoczności naszego stoiska oraz wspomogą komunikację marketingową marki. Jeśli często rozkładamy nasze stoiska, warto zdecydować się na nadruki reklamowe na namioty handlowe. Kraków jest miastem, w którym z łatwością znajdziemy firmę realizującą takie zamówienia. Nadruki na namiotach są wykonywane różnymi technikami, a najczęściej stosowane to: sitodruk, nadruk cyfrowy oraz sublimacja. Dobra jakość nadruków sprawia, że namioty, na które zostały naniesione wyglądają atrakcyjnie. Dodatkowo nie należy się obawiać, że świeżo wykonany nadruk szybko straci dobry wygląd, ponieważ nadruki są wyjątkowo trwałe oraz odporne na warunki pogodowe, dzięki czemu namioty handlowe z nadrukami przez długi czas będą się świetnie prezentować. Jakość nadruku oraz zakres kolorów są zależny od wybranej techniki druku.