Namioty Katowice

Namioty ekspresowe dla wydarzeń w Katowicach

Namioty reklamowe na eventyFirma VITABRI zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem wysokiej jakości namiotów ekspresowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wzbogacić wiedzę oraz doskonale rozeznać potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu możemy zaproponować wysokiej jakości namioty, które doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju wydarzeniach. Naszą specjalnością są namioty ekspresowe – Katowice ze względu na ogromną ilość imprez, które się tutaj odbywają, bardzo często korzystają z namiotów, które w dużej mierze dostarczamy jako producent namiotów. Katowice są ważnym punktem na mapie naszej działalności – to tutaj odbywają się przyciągające tysiące osób festiwale: Tauron Festiwal Nowa Muzyka czy OFF Festival. Z racji, że Katowice stanowią silny ośrodek uniwersytecki – działa tu sporo publicznych i prywatnych szkół wyższych, w maju organizowane są tutaj juwenalia, na których równie często jest zapotrzebowanie na namioty ekspresowe. Oprócz tych dużych imprez, bardzo często dostarczamy namioty handlowe – Katowice słyną z jarmarków organizowanych przed świętami Bożego Narodzenia oraz Wielkanocnymi, dodatkowo też często są tutaj organizowane plenerowe jarmarki tematyczne. Nasze namioty handlowe doskonale sprawdzają się na tych imprezach, a korzystający z nich handlowcy doceniają szybkość, z jaką się je rozkłada oraz solidność, jaką się cechują. Wielu handlowcom zależy na tym, by wyróżnić się z tłumu i przyciągać uwagę gości jarmarków, dlatego też proponujemy im nasze namioty reklamowe. Katowice z uwagi na to, jaką rolę odgrywają nie tylko na mapie województwa, ale też kraju, liczą sobie sporo mieszkańców, a równie wiele osób odwiedza je każdego roku. Z tego względu warto zadbać o wizerunek swojej firmy, ponieważ każda z tych osób jest potencjalnym klientem, którego na pewno warto przyciągnąć do swojego stoiska. Namioty reklamowe bardzo często zamawiają u nas również liczne firmy oraz uniwersytety, które często bywają w roli wystawców na różnych targach, które odbywają się również w Katowicach, najczęściej w Spodku. Z naszych namiotów reklamowych korzystają także instytucje kulturalne oraz firmy transportowe.

Wynajem namiotów w Katowicach na najlepszych warunkach

Wynajem namiotów KatowiceJako producent namiotów nie tylko zajmujemy się produkcją i sprzedaż namiotów, ale prowadzimy również ich wypożyczalnię. Jest to oczywistym następstwem często pojawiających się zapytań o wynajem namiotów. Katowice to ważny punkt działalności naszej wypożyczalni namiotów, ponieważ przyjmujemy wiele zamówień z tej miejscowości. Bez wątpienia na duże zainteresowanie katowiczan wynajmem namiotów z naszej firmy wpływa fakt, że posiadamy liczącą ponad 100 sztuk bazę, a także oferujemy bezpłatny odbiór osobisty zamówionych namiotów w nieodległej od Katowic Częstochowie, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, a także nasza wypożyczalnia namiotów. Katowice to teren, gdzie wynajem namiotów obejmuje standardowe namioty handlowe, bardzo często jednak nasi klienci z Katowic decydują się również na zdejmowalne loga magnetyczne, dzięki którym wynajęte namioty z łatwością można zmienić w namioty reklamowe.

Realizacje wypożyczalni namiotów

Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia namiotów poza namiotami daje również możliwość uzyskania akcesoriów takich jak podłogi, oświetlenie, nagrzewnice, stoły i krzesła, większość naszych klientów korzysta wyłącznie z naszych usług, ponieważ ich kompleksowość w pełni zaspokaja ich potrzeby. Mieliśmy okazję obsługiwać również bardzo duże imprezy w Katowicach, na których zapotrzebowanie na namioty przekraczało możliwości naszej bazy zlokalizowanej w Częstochowie. Niemniej jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie sprowadzić z naszej siedziby we Francji nawet 800 dodatkowych namiotów w krótkim czasie, co sprawia, że w organizacji bardzo dużych imprez masowych na terenie Katowic jesteśmy bezkonkurencyjni.