Namioty reklamowe Kraków

Namioty reklamowe

Namioty reklamowe KrakówOferujemy szybko rozkładane namioty, które stanowią nieodłączny element handlu w takich miejscach jak targi, bazary czy też różne wydarzenia kulturalne, jak koncerty, festiwale itp. Oprócz unikalnych towarów, warto zadbać również o sam namiot, w którym prowadzimy działalność handlową – jeśli będzie wyróżniał się na tle konkurencji, z pewnością zapewni nam to zwiększoną liczbę klientów. Najlepszym sposobem zwiększenia widoczności stoiska są namioty reklamowe. Kraków jest miejscowością, w której przy okazji różnych eventów często rozkładają się liczne stoiska handlowe, dlatego namiot z nadrukiem reklamowym bez wątpienia zapewni nam sukces i wspomoże sprzedaż.

Namioty reklamowe – właściwości

Prowadząc mobilny handel zwracamy uwagę przede wszystkim na to, by namiot, który służy nam za stoisko spełniał określone wymagania dotyczące funkcjonalności i wygody korzystania z niego. Zależy nam zatem na tym, by namiot:

  • był łatwy w montażu i demontażu

  • miał pojemność odpowiadającą naszym potrzebom, ilości towaru itp.,

  • po złożeniu zajmował niewiele miejsca i był łatwy w transporcie

  • był bezpieczny oraz wytrzymały

Namioty reklamowe - możliwościDokładnie takie właściwości posiadają namioty reklamowe, a dodatkowo, dzięki nadrukom reklamowym, zwiększają widoczność stoiska oraz wspomagają komunikację marketingową marki. Dzięki nieskończonym możliwościom nadruków, jakie można nanieść na poszycie, z łatwością możemy sprawić, by nadruki przedstawiały, co kryją w sobie nasze namioty reklamowe. Kraków jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy firmę, która wykona dla nas nadruki na poszycie, jednak warto pamiętać o tym, by wybór producenta nie był przypadkowy, jeśli zależy nam na wysokiej jakości samego namiotu, jak i naniesionego na jego poszycie nadruku.

Nadruki na namiotach reklamowych

Nadruki na namiotach reklamowychRóżne technologie druku są wykorzystywane do nanoszenia nadruków na namioty reklamowe. Kraków jest miastem, w którym powinniśmy mieć dostęp do wszystkich najpopularniejszych technologii. Do trzech najczęściej wykorzystywanych należą: nadruk cyfrowy, sitodruk oraz sublimacja. Każda z tych metod zapewnia trwałość nadruku, ale każda ma też pewne ograniczenia. Jeśli chodzi o druk cyfrowy, można stosować go na PVC i na poliestrze, w przeciwieństwie do sitodruku, który można zastosować wyłącznie na PVC. Nadruki wykonane metodą sitodruku cechują się wyjątkową trwałością, jednak są możliwe do zastosowania jedynie w pięciu kolorach i przeznaczone są przede wszystkim do dużych serii nadruków. Jeśli chodzi o sublimację, jest to metoda druku na poliestrze i najlepiej sprawdzi się do zadrukowania całej powierzchni namiotu. Poszycia pokryte nadrukiem techniką sublimacji mogą być prane w pralce.