Namioty reklamowe Łódź

Namioty reklamowe Łódź

namioty reklamowe łódźTrzeba przyznać, że w ostatnich latach liczba drobnych przedsiębiorstw i manufaktur w Łodzi znacznie wzrosła. Coraz częściej są one też gośćmi licznie organizowanych targów, na których mogą zaprezentować swoje towary. Na tego rodzaju eventach niezbędne będą namioty reklamowe. Łódź jest miejscowością, w której zainteresowanie nimi jest niemałe, ponieważ chętnie sięgają po nie nie tylko nowo powstałe firmy, ale również te, które na rynku są już od wielu lat. Dlaczego warto zaopatrzyć swoją firmę w namiot reklamowy, do czego się on przyda i na czym on właściwie polega?

Jakie cechy powinien mieć namiot reklamowy?

namioty reklamowe łódź nadrukiReklamowy walor namiotu jest drugorzędny, dlatego też w pierwszej kolejności przybliżymy, na co powinniśmy zwracać uwagę wybierając namiot, który chcemy wykorzystywać do promowania naszej firmy. Przede wszystkim istotne są wymiary, które umożliwią nam wygodną i komfortową pracę we wnętrzu namiotu. Namioty ekspresowe Vitabri są dostępne w wymiarach od 3x3-5x5 metrów. Jak widać, różnica pomiędzy najmniejszym, a największym jest dość spora (aż 14m2!), jednak proponowane wymiary doskonale zaspokoją potrzeby każdego. Wybierając rozmiar namiotu, musimy określić, co dokładnie ma się w nim znaleźć – nie tylko ilość towaru, ale również wyposażenie niezbędne do komfortowej pracy. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wybraniu najlepszego do potrzeb namiotu, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Oczywiście najlepiej jest wybrać namiot ekspresowy o lekkiej i solidnej konstrukcji, który posłuży nam długo, ale będzie łatwy w montażu, demontażu oraz transporcie. Jeśli zamierzamy korzystać z niego głównie na zewnątrz, warto zadbać o przeciwdeszczowe poszycie, które będzie najlepszym zabezpieczeniem dla towarów, które pod swoim dachem zgromadzą namioty reklamowe. Łódź organizuje wiele eventów plenerowych, dlatego tej kwestii nie można pominąć.

Co wyróżnia namioty reklamowe Vitabri?

najlepsza promocja w namiotach reklamowych łódźOferta namiotów reklamowych kierowana jest przede wszystkim do klientów firmowych, którzy chcą wykorzystać je w promocji swoich biznesów. Jako producent namiotów zadbamy nie tylko o wykonanie namiotu od podstaw, ale także naniesiemy na jego poszycie wybrany nadruk, dzięki któremu Wasze stoisko wyróżni się spośród innych i wspomoże komunikację marketingową marki. Nadruki mogą być różnej wielkości i w różnych kolorach; nanosimy je również na różne materiały poszycia. Dzięki temu możemy zagwarantować jak najlepsze dostosowanie namiotu do Waszych potrzeb. Zwłaszcza na większych wydarzeniach, gdzie obecnych jest wielu wystawców, do wyróżnienia stoiska doskonale nadadzą się namioty reklamowe. Łódź często zaprasza wiele firm na różnego rodzaju targi, dlatego warto zadbać o odpowiednią widoczność już na starcie. W końcu jeżeli nasz namiot będzie wpadał w oko, zachęci do podejścia do stoiska o wiele więcej potencjalnych klientów, którzy będą mieli możliwość zapoznania się bliżej z naszą ofertą.