Namioty Warszawa

Namioty ekspresowe rozwiązaniem dla Warszawy

Namioty handlowe na eventyJako stolica, Warszawa jest miejscem, w którym dzieje się sporo, a każde wydarzenie wymaga przemyślanej organizacji i odpowiednich sprzętów. Jako wiodący producent namiotów niejednokrotnie mieliśmy okazję obsługiwać rozmaite warszawskie imprezy, dostarczając na nie nasze namioty ekspresowe. Warszawa słynie z ogromnych imprez okolicznościowych na Starówce, takich jak chociażby koncerty w Noc Sylwestrową, ale również z licznych festiwali muzycznych i dużych koncertów, które często organizowane są w plenerze, na przykład na służewskim torze wyścigowym. Na takich imprezach nasze namioty ekspresowe sprawdzają się doskonale, gwarantując szybkie przygotowanie przestrzeni imprezy. Ponieważ jako producent namiotów oferujemy również, oprócz sprzedaży, wynajem namiotów, obsługujemy wiele wydarzeń różnego kalibru, zarówno w Warszawie, jak i okolicach. Nasi pracownicy dostarczają namioty we wskazane miejsce oraz zajmują się ich profesjonalnym montażem i demontażem, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić obsługę imprez masowych, ale także częściowo odciążyć ich organizatorów, którzy nie muszą myśleć o tym, jak rozłożyć namioty handlowe. Warszawa z naszych namiotów często korzysta również przy innych okazjach, których w mieście stołecznym nie brakuje.

Przykład namiotu handlowego

Obsługujemy miejskie jarmarki, juwenalia, dni miasta oraz dzielnic, a także imprezy lokalnych społeczności, klubów sportowych itp. Z naszych namiotów handlowych korzystają zarówno duże sieciowe firmy, które okazjonalnie zajmują się handlem w plenerze bądź promocją firmy, ale zgłaszają się do nas także drobni handlowcy, doceniając solidność naszych namiotów i prostotę ich użytkowania – ci klienci bardzo często zamawiają też u nas namioty reklamowe. Warszawa to miejsce, gdzie mamy sporą konkurencję, ale dzięki wyborowi materiałów, z których wykonujemy poszycia oraz technik, którymi nanosimy na nie nadruki, zgłasza się do nas wciąż rosnąca liczba klientów zainteresowanych nabyciem własnego namiotu reklamowego z nadrukiem, który przyciągnie uwagę potencjalnych klientów, dzięki zwiększeniu widoczności stoiska. 

Wynajem namiotów w Warszawie

Wynajem namiotów WarszawaChociaż namioty reklamowe są świetnym sposobem na promocję firmy, mamy rozwiązanie również dla tych, których bardziej interesuje wynajem namiotów. Warszawa to miejscowość, w której zdecydowanie warto postawić na promowanie swojego biznesu, dlatego też klienci wynajmujący w naszej wypożyczalni namioty mogą postawić na reklamowe loga magnetyczne, które są zdejmowalne. Oczywiście możemy takie loga wykonać według wskazówek klientów jako producent namiotów – Warszawa w tym względzie nie może pochwalić się ofertą lepszą niż nasza. Bez wątpienia możliwości, jakie dają zdejmowalne loga sprawiają, że wynajem namiotów cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ większość imprez wymaga posiadania naprawdę sporej liczby namiotów, którą może zapewnić tylko wypożyczalnia namiotów. Zakup takiej liczby namiotów, która byłaby wystarczająca dla danego wydarzenia mógłby być ogromnym wydatkiem, zupełnie nieopłacalnym, jeśli wydarzenie jest organizowane cyklicznie i namioty są potrzebne wyłącznie przez pewien czas. Poza okresem trwania imprezy, namioty musiałyby być gdzieś przechowywane, a często znalezienie takiej ilości miejsca mogłoby być dużym problemem. Dlatego też większość organizatorów imprez masowych chętnie korzysta z usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia namiotów. Warszawa jest bardzo ważnym punktem naszej działalności, ponieważ przyjmujemy stąd sporo zamówień i mieliśmy okazję sprawdzić się w organizacji naprawdę dużych imprez, na które udostępniliśmy nie tylko ponad setkę namiotów, które posiadamy do wynajmu na terenie Polski, ale także dodatkowe namioty, które specjalnie ściągaliśmy z naszej francuskiej siedziby.