Namioty Wrocław

Namioty handlowe dla imprez plenerowych we Wrocławiu

Oferta producenta namiotówImprezy plenerowe we Wrocławiu cieszą się dużą popularnością i przyciągają sporo ludzi, a nasza firma oferuje rozwiązania, które pozwolą szybciej i efektywniej zorganizować przestrzeń takich eventów. Jako doświadczony producent namiotów ekspresowych, oferujemy Państwu namioty wykonane z wysokiej jakości materiałów, o przemyślanej konstrukcji, których używanie będzie proste, wygodne i bezpieczne oraz możliwe o każdej porze roku, bez względu na warunki pogodowe. Przez cały rok na terenie Wrocławia organizowane są takie wydarzenia jak koncerty, festiwale, targi itp. Nie brakuje na nich nigdy stoisk, na których możemy zakupić żywność, pamiątki czy różnego rodzaju przedmioty związane z tematyką danego wydarzenia. Na takie imprezy proponujemy namioty handlowe – Wrocław jest dobrym przykładem tego, jak dzięki takim namiotom można dobrze zorganizować przestrzeń wydarzeń. Dzięki namiotom ekspresowym, nie tylko w krótkim czasie można przygotować stoiska, ale przede wszystkim ustawić je nawet w trudnym terenie. Pomimo swojej lekkiej konstrukcji, namioty te są bardzo solidne i stabilne, przez co mają niezliczoną ilość zastosowań. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naszej oferty.

Wynajem namiotów – Wrocław ma sporo możliwości

Wynajem namiotów na eventyNiewielkie stoiska są cechą charakterystyczną większości imprez plenerowych, a na ich potrzeby najlepszą odpowiedzią są właśnie handlowe namioty ekspresowe. Wrocław jest miejscem, w którym popularny jest wynajem namiotów, co oferują zarówno wypożyczalnie, jak też niejeden producent namiotów, którym jesteśmy. Jest to rozwiązanie bardzo często wykorzystywane przez organizatorów imprez masowych, ponieważ pozwala zoptymalizować koszty organizacji wydarzenia. Wypożyczalnia namiotów, w zależności od swojej wielkości, dysponuje namiotami w liczbie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset, dlatego też nawet organizując bardzo duże wydarzenie, mamy możliwość zapewnienia na nie wszystkich potrzebnych namiotów u jednego wynajmującego. VITABRI, jako czołowy producent namiotów, zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą swoich namiotów, ale umożliwia także ich wynajem. Jako wypożyczalnia namiotów (Wrocław to kluczowe miejsce naszej działalności) nie mamy sobie równych, ponieważ jesteśmy w stanie udostępnić nawet kilkaset namiotów, co zaspokoi potrzeby organizatorów największych imprez masowych. Pomimo swoich ogromnych możliwości, oferujemy również wynajem namiotów dla mniejszych eventów.

Namioty reklamowe zwiększą Twoją widoczność

Namioty reklamowePrzy większych imprezach standardem jest mnóstwo namiotów, które oferują różne usługi i towary, ale z zewnątrz wyglądają podobnie. Jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu, zostać zauważonym przez potencjalnych klientów i przyciągnąć ich do siebie, najlepszym rozwiązaniem są namioty reklamowe. Wrocław na eventy przyciąga wielu sprzedawców i jeszcze większą liczbę uczestników, dlatego warto zadbać o to, by wyróżnić się spośród tych pierwszych i zaistnieć dla tych drugich. Namiot z nadrukiem reklamowym będzie najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli jesteśmy częstymi bywalcami tego rodzaju wydarzeń, występując na nich w roli wystawcy/sprzedawcy. Nadruki są wykonywane różnymi metodami, w zależności od materiału, z którego jest wykonane poszycie, możemy jednak być pewni tego, że namioty reklamowe przez długi czas i w każdych warunkach będą utrzymywać atrakcyjny wygląd, a nadruk będzie trwały. Nasza firma wykona dla Państwa nadruki metodą cyfrową, sitodruku lub sublimacji, w zależności od materiału, z jakiego jest wykonane poszycie, rodzaju nadruku oraz Państwa oczekiwań.

 

Nie tylko namioty

Wieloletnie doświadczenie w roli producenta namiotów pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby korzystających z nich osób. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również wyposażenie i akcesoria do namiotów ekspresowych, dzięki którym korzystanie z nich będzie jeszcze bardziej komfortowe. Akcesoria są dostępne zarówno w sprzedaży, jak również na wynajem.