Namioty Handlowe

Namioty handlowe

Handlowcy
Producenci
namioty handlowe

 

NAMIOT handlowy POMYŚLANY ŻEBY LEPIEJ SPRZEDAWAĆ.

 


W sercu aktywności Vitabri od momentu jej powstania, jest opracowanie odpowiednich namiotów handlowych, straganów zwłaszcza dla  handlowców przemieszczających się w terenie. Dzięki doświadczeniu, które obecnie posiada, Vitabri proponuje najlepsze warunki sprzedaży na wolnym powietrzu.

 

Dostosowany do własnych potrzeb lub produktów namiot handlowy jest wizytówką Twojej firmy, najlepszym medium reklamowym przyciągającym klientów i odróżniającym Cię pośród konkurentów. Dobrze zabezpieczony, możesz wykonywać swój zawód z całym zadowoleniem.

 

Polecamy lidera sprzedaży wśród naszych namiotów handlowych - Namiot ekspresowy V3. Zaprojektujemy Państwu grafikę i  namiot handlowy nabierze stosownego wdzięku. Produkujemy namioty szybkorozkładalne z nadrukami w kilku technikach o wysokiej odporności na warunki zewnętrzne. Prowadzimy także wynajem namiotów.

 

Nasze namioty handlowe są lekkie, niezawodne i proste w instalacji. Możesz wybrać z pomiędzy  z wielu opcji, które uczynią Twoją codzienną pracę łatwiejszą.  Vitabri przyniesie Ci rozwiązanie. Nie wahaj się z nami skontaktować.

 

 

Wasz namiot handlowy od 2930 netto*

* Namiot reklamowy V3 wymiar 3x3 m z 3 ścianami + pokrowiec, bez nadruku

Vitabri pomoże wam w doborze waszego sprzętu

Namioty handlowe Vitabri już obecne na rynkach w sercu miast !

Rynek w Valence

Jarmark Bożonarodzeniowy w Walencji był wielkim sukcesem w grudniu 2009 roku, dzięki stworzeniu stoisk specjalnie urządzonych dla świąt Bożego Narodzenia.

Targ angielski

Vitabri przez wiele lat, jest obecne w Wielkiej Brytanii. Angielskie Miasta,  rynki pełne smakołyków, zaufały namiotom Vitabri.

Jarmarki rycerskie

Popularność Jarmarków  Rycerskich w ostatnich latach bardzo wzrosła. W 2010 roku, nie mniej niż na 323 rynkach odbyły  się Jarmarki we Francji! Vitabri oferuje swoje know-how, aby zaoferować najpiękniejsze stoiska !

Zaufali nam: 
samsung logo
wood-mizer
Avon
Olewnik
dedra
woseba
orange