Namioty Handlowe

Namioty handlowe

Handlowcy
Producenci
namioty handlowe

 

NAMIOT handlowy POMYŚLANY ŻEBY LEPIEJ SPRZEDAWAĆ.

 


W sercu aktywności Vitabri od momentu jej powstania, jest opracowanie odpowiednich namiotów handlowych, straganów zwłaszcza dla  handlowców przemieszczających się w terenie. Dzięki doświadczeniu, które obecnie posiada, Vitabri proponuje najlepsze warunki sprzedaży na wolnym powietrzu.

 

Dostosowany do własnych potrzeb lub produktów namiot handlowy jest wizytówką Twojej firmy, najlepszym medium reklamowym przyciągającym klientów i odróżniającym Cię pośród konkurentów. Dobrze zabezpieczony, możesz wykonywać swój zawód z całym zadowoleniem.

 

Polecamy lidera sprzedaży wśród naszych namiotów handlowych - Namiot ekspresowy V3. Zaprojektujemy Państwu grafikę i  namiot handlowy nabierze stosownego wdzięku. Produkujemy namioty szybkorozkładalne z nadrukami w kilku technikach o wysokiej odporności na warunki zewnętrzne. Prowadzimy także wynajem namiotów.

 

Nasze namioty handlowe są lekkie, niezawodne i proste w instalacji. Możesz wybrać z pomiędzy  z wielu opcji, które uczynią Twoją codzienną pracę łatwiejszą.  Vitabri przyniesie Ci rozwiązanie. Nie wahaj się z nami skontaktować.

 

 

Wasz namiot handlowy od 2930 netto*

* Namiot reklamowy V3 wymiar 3x3 m z 3 ścianami + pokrowiec, bez nadruku

Vitabri pomoże wam w doborze waszego sprzętu

Zestaw NomadShop ukośne półki, jest wyposażony w 3 półki, regulowane na wysokości w 12 różnych pozycjach. Specyficzny kształt "Z" podajników pozwala na lekkie nachylenie półek.

 

Szerokość półki : 300 mm.
Grubość : 2 mm.
Kolor : jasno szary.
Surowiec : aluminium anodyzowane.

Zestaw NomadShop ukośne półki ma 3 półki, regulowane na wysokości w 12 różnych pozycjach.

 

Szerokość półki : 300 mm.
Grubość : 2 mm.
Kolor : jasno szary.
Surowiec : aluminium anodyzowane.

Zestaw NomadShop składa się z 2 półek, regulowanych na wysokości.

 

Szerokość półki : 300 mm.
Grubość : 2 mm.
Kolor : jasno szary.
Surowiec : aluminium anodyzowane.

Promiennik podczerwieni ogrzewa ludzi i przedmioty, a nie jego okolice. Daje efekt natychmiastowy po włączeniu. Jest zamontowany na obejmach, które pozwalają na ustawienie go w pożądanym kierunku. Odznacza się estetycznym i eleganckim wyglądem.
Charakterystyka :
- System mocowania za pomocą obręczy.
- Moc : 230V / 1500W / 650A
- Minimalna odległość od posadzki : 2m

Powierzchnia ogrzewania (namiot): 15m2


Zastosowanie: Imprezy w plenerze, Stoiska Targowe, Restauracje, Tarasy, Ogródki zimowe

Namioty handlowe Vitabri już obecne na rynkach w sercu miast !

Rynek w Valence

Jarmark Bożonarodzeniowy w Walencji był wielkim sukcesem w grudniu 2009 roku, dzięki stworzeniu stoisk specjalnie urządzonych dla świąt Bożego Narodzenia.

Targ angielski

Vitabri przez wiele lat, jest obecne w Wielkiej Brytanii. Angielskie Miasta,  rynki pełne smakołyków, zaufały namiotom Vitabri.

Jarmarki rycerskie

Popularność Jarmarków  Rycerskich w ostatnich latach bardzo wzrosła. W 2010 roku, nie mniej niż na 323 rynkach odbyły  się Jarmarki we Francji! Vitabri oferuje swoje know-how, aby zaoferować najpiękniejsze stoiska !

Zaufali nam: 
samsung logo
orange
Avon
wood-mizer
Olewnik
dedra
woseba