Namioty Medyczne

PRODUCENT NAMIOTÓW RATOWNICZYCH

Namioty medyczne
Namioty ratownicze

NAMIOTY MEDYCZNE VITABRI

 

Namioty MEDYCZNE VITABRI V3 stanowią idealne rozwiązanie dla ekip ratunkowych oraz osób, które wymagają izolacji,  doskonale zabezpieczą sprzęt i załogę oraz samych pacjentów. Niewielki ciężar namiotów VITABRI V3 gwarantuje wysoką mobilność.

 

Jeśli namiot ratowniczy to tylko VITABRI model V3 ! Zobacz

 

Namioty VITABRI V3 są na konstrukcji w 100% aluminiowej,dzięki czemu są lekkie, a ich konstrukcje są całkowicie wzmacniane co przekłada się na ich bardzo wysoką wytrzymałość. Wytrzymałość konstrukcji V3 potwierdzona jest certyfikatem BVCTS (Biuro Bezpieczeństwa Konstrukcji Zewnętrznych) na porywy wiatru do 100km/h.

 

SPECYFIKACJA STELAŻA V3

 

 

GWARANCJA NA NAMIOTY VITABRI 5 LAT

NASZ ZESPÓŁ INŻYNIERÓW OPRACOWAŁ NAMIOTY MEDYCZNE TAK, ABY SPEŁNIAŁY WYMAGANIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA I PROSTOTY UŻYTKOWANIA. BARDZO SZYBKO ROZKŁADANE, BEZ SKRĘCANIA I LUŹNYCH CZĘŚCI.

ICH ROZŁOŻENIE ZAJMUJE MAKSYMALNIE 3 MIN.

Namioty ratownicze

Nasze namioty ratownicze mogą być wyposażone w strefę zabiegową. Konkretnie jest to zamknięta przestrzeń niewidoczna, umożliwiająca na przykład udzielenie pierwszej pomocy pacjentowi.

 

Namioty ratownicze

 

 

MATERIAŁY

Poszycia namiotów ratunkowych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, korzystamy jedynie z europejskich producentów materiałów (Polska, Francja, Niemcy, Portugalia).
Wszystkie nasze materiały posiadają certyfikaty jakości.

 

Materiały są w 100% wodoodporne, wysoce odporne na UV oraz posiadają certyfikat trudnopalności M2.

Do namiotów ratowniczych sugerujemy materiał PVC M2 450g/m2 lub poliester 280g/m2.

Kolorystyka jak i rodzaje materiałów dostępne są tutaj

 

Dodatkowe wyposażenie namiotów ratowniczych VITABRI w postaci okien, rozsuwanych drzwi, przesuwnych kurtyn lub montowanych bardzo stabilnych aluminiowych półek w systemie NOMAD® na asortyment medyczny to podstawa dobrej organizacji pracy w trudnych warunkach.

Jesteśmy w stanie uszyć poszycie konkretnie pod projekt zamówienia.

 

 

Namioty ratunkowe VITABRI V3 są lekkie i wytrzymałe  z możliwością dowolnej konfiguracji.

Idealnie nadają się do zaawansowanych stanowisk medycznych.

 

Namioty VITABRI wykorzystywane są przez szeroko rozumiane służby mundurowe jak: ratownictwo medyczne, straż pożarną, wojsko oraz policję.

Ich popularność i jakość doceniona została w Polsce jak i w całej Europie.  

 

Namioty ratownicze
Namioty ratownicze

 

Namioty ratownicze VITABRI V3 z powodu swoich uniwersalnych cech są doskonałym rozwiązaniem na potrzeby chwili, przy konstruowaniu specjalistycznego stanowiska medycznego w miejscach, gdzie nie możemy liczyć na żadne zadaszenie.

 

 

Namioty ratownicze
Namioty ratownicze

 

Namioty ratownicze z czterema ściankami są szczelne, a tym samym sprawdzą się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, podczas opadów deszczu i  śniegu.

 

VITABRI zawsze dostosowuje się do sytuacji.

 

W warunkach masowej izolacji ludności czy też konieczności tworzenia specjalnych stref zamkniętych wyposażonych w szpitale polowe namioty VITABRI idealnie nadają się do tego celu.

 

Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji stanowisk medycznych biorąc pod uwagę ich rozmiar jak iwyposażenie.
VITABRI jako producent oferuje szeroki zakres rozmiarów namiotów: od 2x2m (4m2) do 4x8m (32m2). Łącznie 20 rozmiarów konstrukcji V3.

 

Namioty ratownicze mogą być łączone modułowo, dzięki czemu możemy uzyskać praktycznie niekończącą się zadaszoną przestrzeń, w dodatku mobilną, czyli ustawną w miejscu w którym jest to konieczne.

 

 

VITABRI posiada dodatkowe akcesoria uzupełniające namiot ratunkowy w postaci:

  • mobilnych noszy na kółkach VITABRI® z nośnością do 150kg
  • oświetlenia LED 50 kW przewodowego jak również oświetleniaLED 4,5kW bezprzewodowego,trwałość akumulatorów 10h-72h. Mocne źródło światła.
  • nagrzewnic kwarcowych 1,5kW montowanych bezpośrednio na konstrukcjach namiotu zapewniające stałe ciepło (prąd 230V)
  • parasoli grzewczych 11 kW (gazowe)
  • podłogi do namiotów Connect składającej się z bloczków 0,5x0,5m montowanych modułowona click w bardzo szybki i łatwy sposób, wysokość podłogi 5cm, odprowadzenie wody w płytach podłogi.
  • podłogi PVC rozwijanej z roli
  • systemu półek VITABRI NOMAD SHOP®, wieszak NOMAD SHOP®, system wzmocnień i uchwytów – wszystko montowane bezpośrednio do konstrukcji namiotu VITABRI V3 tworząc profesjonalne stanowisko zapewniające pomoc,
  • aluminiowych stołów oraz krzeseł składanych w łatwy sposób do małych gabarytów,
  • obciążników żeliwnych 15kg/szt., zabezpieczających namiot przed silnym wiatrem
Dodatkowe akcesoria do namiotów ratowniczych VITABRI dostępne są tutaj

 

VITABRI POLECA NAMIOTY RATOWNICZE

GWARANCJA NA NAMIOTY VITABRI 5 LAT

Zaufali nam: