Namioty Sport i Motoryzacja

Namioty sport i motoryzacja - Wyprzedź przeciwnika

Namiot sport i motoryzacja
Ekipy sportowe
kluby
stowarzyszenia

WYGRYWAJCIE
Z NAMIOTAMI VITABRI!

Nie chcesz pozostać niezauważonym?

Namiot VITABRI z nadrukiem na pewno to zmieni!

 

 

 

Namioty VITABRI do sportu zapewniają schronienie dla ekip oraz sprzętu, profesjonalną reklamę i pełną mobilność.

Namioty serwisowe VITABRI z nadrukiem są specjalnie zaprojektowane do intensywnego użytkowania w każdych warunkach pogodowych i  terenowych. Tego typu namioty dla ekip rajdowych przyczyniają się do lepszej rozpoznawalności teamu, co przekłada się na zwiększenie zainteresowania przez sponsorów.

Proponowane przez nas namioty serwisowe VITABRI charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nadruku. Kolorystyka jest zgodna z paletą barw w pantonie. Oferujemy druk cyfrowy, sublimacyjny oraz termotransferowy, a dla większej ilości namiotów -  sitodruk.

Namioty serwisowe VITABRI odróżnią Was od konkurencji niebanalną estetyką i jakością wykonania. Niezależnie od dyscypliny, namioty VITABRI łączą wyniki sportowe i aktywną komunikację.

 

Namioty z nadrukiem w całości lub w części, na ścianie lub na okapnikach, są sprawdzoną autopromocją – to niewielki koszt dający maksymalne korzyści! Zobaczysz, jak szybko nasze namioty z nadrukiem staną się Twoim niezbędnym narzędziem reklamowym podczas sportowych imprez promocyjnych w plenerze.

 

Przy zakupie namiotu VITABRI oferujemy wizualizację w formie nieodpłatnego projektu graficznego w płaszczyźnie 2D oraz wizualizację 3D. Nasze studio graficzne oferuje profesjonalną pomoc aż do momentu Twojej akceptacji projektu.

 

Konstrukcje VITABRI są dziełem naszych inżynierów od lat skupiających się na głównych cechach czyli trwałości, mobilności, estetyce i nowoczesnych rozwiązaniach ułatwiających jego rozkładanie. VITABRI posiada patenty konstrukcyjne, co daje przewagę w odniesieniu do konkurencji. Konstrukcje VITABRI powstają z twardego francuskiego aluminium i są dodatkowo całkowicie wzmacniane.
Stelaże VITABRI posiadają certyfikaty odporności na wiatr do 100km/h.

 

Jesteśmy dostawcą namiotów dla marek uznanych w Europie i na całym świecie.

Zaufali nam:
SEBASTIEN LOEB, MICHELIN, STIGA, KAWASAKI, NIKE, ADIDAS, SALOMON, JOHN DEERE, FOX RACING, GAINT, LOTOS, RED BULL, SCOTT, MOL RACING TEAM, EUROSOL, SKODA, VOLKSWAGEN, PORSCHE, TREK, SHIMANO, ORLEN, SPECIALIZED i wielu innych.

 

 

Wasz namiot od 2930 netto*

* Namiot reklamowy V3 wymiar 3x3 m z 3 ścianami + pokrowiec, bez nadruku

 

 

 

Vitabri doradzi Wam w wyborze namiotu sportowego, reklamowego

Namioty dla sportu, ekspresowe, reklamowe Vitabri docenione przez zwycięzców.

SEBASTIEN LOEB RACING

Pilot.

Załoga Sébastien Loeb Racing, stworzona przez Sébastien Loeb, 9 razy Mistrz Świata w Rallyes, i Dominique Heintz. Załoga zaangażowana w European Le Mans Series, Porsche Carrera Cup, FIA GT i Zwycięstwo Francji GT.

PETER SOLBERG

Pilot rally norweskiego.

Zwycięzca 13 światowych rallyes, mistrz świata w 2003,  wice mistrz w 2002, 2004 i 2005 !

VINCENT PHILIPPE

Pilot Moto pro.

Oficjalny Pilot SERT  w barwach Suzuki ,8 razy mistrz świata od  2005 do 2014.

Zaufali nam: 
sebastien loeb
gosport
PowerBike
Fox Racing
shimano
trek
Amic Energy
Les tentes pliantes Vitabri sont partenaires de Yazeed Racing
Frank Cars Częstochowa
Motul
Eurosol
BWM
Mol Racing Team
VW Racing
Velodoc Austria
kawasaki