Wynajem namiotów Katowice

Jesteśmy producentem namiotów, który przede wszystkim dba o pełne zadowolenie naszego klienta. Każdy produkt, który oferujemy zainteresowanym jest odpowiednio przystosowany tak, aby spełniać wszystkie wymagania. Funkcjonalne namioty są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy planują zorganizować wyjątkowy i niesamowity event. Agencje, czy klienci prywatni mogą potrzebować przygotować odpowiednią przestrzeń tak, aby była gotowa również na zmianę warunków atmosferycznych. Katowice są jednym z takich miejsc, gdzie piękne tereny mogą być idealną przestrzenią, na której można stworzyć wspaniałe przyjęcie, które przetrwa wszelkie niespodziewane i niekorzystne warunki atmosferyczne. 

WYPOŻYCZALNIA NAMIOTÓW VITABRI - KATOWICE

Chorzowska 108C/208
40-101 Katowice
Polska 
Tel. +48 792 027 220
Email: mateusz.mucha@vitabri.pl

Dyrektor:

Kom.: 48 502 112 910
Email: b.korandy@vitabri.pl

Doradca Klienta:

Kom.: 48 510 422 418
Email: info@vitabri.pl

 

 

Idealnym rozwiązaniem oferowanym przez naszą firmę jest wypożyczalnia namiotów w Katowicach, ze względu na to, że klient indywidualny czy profesjonalna agencja nie muszą przeznaczać funduszy na zakup namiotu. Wynajem jest zdecydowanie najlepszą opcją w przypadku jednorazowych przyjęć bądź różnych, które różnią się od siebie stylem. Każdy klient opracowuje charakter imprezy, która wymaga odpowiedniej powierzchni oraz miejsca, w którym goście będą czuli się wyśmienicie. Idealną przestrzenią, w jakiej mogą być zorganizowane niesamowite eventy są Katowice, które oferują naprawdę bardzo wiele fantastycznych miejsc. Oferowany przez nas wynajem namiotów jest pomocny podczas każdego przyjęcia. Dzięki naszej ofercie klient dopasuje rozmiar lub kolor materiału z jakiego jest wykonana konstrukcja, ale również dobierze produkt, który w miarę szybko zostanie rozłożony na danym terenie.

 

Dlaczego warto wynająć namioty w Vitabri?

Nasz profesjonalizm charakteryzuje się tym, że mamy sposoby nawet na niespodziewaną pogodę, która zmienia się bardzo szybko i niestety nie da się jej wynająć. Dlatego też, nasze rozwiązanie to wynajem namiotów, które znakomicie sprawdzą się podczas burzy czy deszczu. Każdy event zostanie przez nas zabezpieczony tak, aby wszyscy goście mogli bawić się przez całą noc bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Bardzo często możemy dostrzec jak wiele osób w sezonie letnim stara się zorganizować przyjęcie “pod chmurką”. Jest to idealny pomysł z uwagi na piękną pogodę, z której warto skorzystać. Jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak potoczy się stan naszej aury, dlatego warto zabezpieczyć się i wynająć namiot, który pozwoli nam być pewnym, że nasi goście będą bawić się wyśmienicie. Różnorodne konstrukcje oraz gama kolorystyczna pozwoli dopasować charakter wynajmowanego namiotu do tematu przewodniego jakim charakteryzuje się konkretne przyjęcie. Wszystkie namioty przeznaczone do wynajęcia prezentują się znakomicie i nadają konstrukcjom architektonicznym pięknego wyglądu. Katowice są idealną lokalizacją do tego, aby zorganizować wspaniałe przyjęcie w plenerze nie tylko tematyczny event, ale również wesele. Bardzo dużo osób, które stawiają na imprezy w plenerze chwali sobie profesjonalny wynajem namiotów z uwagi na odpowiednio dopasowane produkty, które zaspokajają wszystkie potrzeby, nawet tych bardzo wymagających klientów.