Wynajem namiotów Warszawa

Każda firma, która organizuje różne eventy dba o każdy szczegół tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby swojego klienta. Agencje organizując przyjęcie zwykle dążą do tego, aby zdobyć zadowolenie zamawiającego usługę i przede wszystkim wykonania “efektu wow”. Firmy dbają o każdy szczegół, dlatego też przewidują każdą opcję, która może spowodować jakiekolwiek, nawet drobne niepowodzenie.

Jako przodujący na rynku producent namiotów oferujemy idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zabezpieczyć zorganizowany event przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy wynajem namiotów, które idealnie spełniają wszystkie wymagania dotyczące zarówno wymiarów, jak również materiału i kolorystyki. Wszystkie przyjęcia różnią się charakterem, dlatego też w naszej ofercie można znaleźć wspaniałe namioty, które znakomicie sprawdzą się podczas eventu, ale przede wszystkim będą prezentować się pięknie wśród innych elementów wyposażenia.

Wypożyczalnia namiotów Warszawa

Biuro Sprzedaży VITABRI POLSKA - WYNAJEM NAMIOTÓW Warszawa

Tel. +48 792 027 220
Email: mateusz.mucha@vitabri.pl

 

Dyrektor:

Kom.: 48 502 112 910
Email: b.korandy@vitabri.pl

 

Doradca Klienta:

Kom.: 48 510 422 418
Email: info@vitabri.pl

 

Bardzo dużo eventów plenerowych jest organizowana w dużych miastach, Warszawa jest jednym z nich. To tutaj obserwujemy zwiększone zainteresowanie wynajmem namiotów, które pasują do wystroju danego przyjęcia i jednocześnie zabezpieczają gości przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Zabezpieczając przyjęcia dbamy przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo obecnych gości. Różne wydarzenia plenerowe, eventy tematyczne bądź plenerowe śluby są idealnym przykładem na to, że wynajem namiotów jest idealnym rozwiązaniem gwarantującym bardzo dobrą imprezę “pod chmurką”. Nasze konstrukcje spełniają wszystkie wymagania i są jednym z najlepszych produktów na rynku.

 

Namioty są wykonane z najlepszych na rynku materiałów, które:

  • zapewniają bezpieczeństwo, ponieważ są ognioodporne;
  • odprowadzają wodę i są wodoodporne;
  • nie zmieniają swojego koloru oraz chronią gości przed niekorzystnym działaniem promieniowania UV;
  • posiadają bardzo szeroką gamę kolorystyczną;
  • są łatwe w montażu;
  • mogą być dostosowane rozmiarem do zapotrzebowania.

Nasze produkty najczęściej są wykorzystywane przez profesjonalne firmy, agencje, ale również indywidualne osoby, którym marzy się event plenerowy.

 

W jaki sposób można zamówić wynajem namiotów?

Wielu klientów, którzy potrzebują wynająć namioty mogą czuć obawę związaną z brakiem dostępności namiotu spełniającego ich oczekiwania. Jednak nasze doświadczenie i pełen profesjonalizm gwarantuje wszystkim klientom terminowość oraz przede wszystkim szeroką gamę produktów. Każdy klient zgłaszając zapotrzebowanie na wynajem namiotów może liczyć na zapewnienie mu terminowego dostarczenia konstrukcji i przede wszystkim spełniającego wszystkie wymagania klienta. W naszej ofercie znajdziemy szeroką gamę kolorystyczną namiotów, dzięki temu idealnie wpasują się w styl przygotowanego eventu. Klient może liczyć na naszą pomoc w rozstawieniu namiotu wraz z jego profesjonalnym zabezpieczeniem. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie przy wynajmowaniu namiotów, dlatego doradzą klientowi w każdej sytuacji i dopasują produkt do wymagań. Zależy nam przede wszystkim na pełnym zadowoleniu klienta z naszych produktów.