Wypożyczalnia namiotów

Wypożyczalnia namiotów

Jako wiodący producent namiotów zajmujemy się nie tylko dystrybucją naszych produktów, ale oferujemy również możliwość ich wynajęcia. Dzięki propozycji, jaką przygotowała nasza wypożyczalnia namiotów, każda impreza uda się w stu procentach. Swoją ofertę kierujemy zarówno do organizatorów dużych plenerowych wydarzeń, dla których trzeba dostarczyć spore ilości namiotów, jak też do osób i firm zajmujących się organizacją eventów mniejszego kalibru, a co za tym idzie, z mniejszym zapotrzebowaniem na namioty. Oczywiście wypożyczamy namioty, które sami wyprodukowaliśmy, dlatego możecie Państwo mieć pewność ich najwyższej jakości.

Namioty Vitabri kluczem do sukcesu Twojego wydarzenia

Wypożyczalnia namiotów VitabriDzięki naszym namiotom organizacja nawet największych imprez plenerowych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Lata naszej pracy i zdobyte w jej trakcie wiedza i doświadczenie sprawiły, że obecnie przez nas proponowane modele namiotów to połączenie prostoty i solidności. Nasze namioty rozkładają się bez użycia specjalistycznych narzędzi w zaledwie 30 sekund, a ich przemyślana konstrukcja pozwala służyć im przez wiele lat. Niemniej jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci liczą na najwyższy standard usług, dlatego też jako wypożyczalnia namiotów oferujemy wyłącznie namioty młodsze niż jeden rok. Kiedy mija rok ich służenia w wypożyczalni, sprzedajemy je, a na ich miejsce produkujemy nowe, dzięki czemu decydując się na wynajem namiotu w naszej wypożyczalni, możecie mieć Państwo pewność, że dostarczone przez nas namioty będą w doskonałym stanie technicznym i wizualnym i niemalże nie będą nosić śladów użytkowania. Namioty, które oferujemy do wypożyczenia mają wymiary od 3x3m do 5x5m, dzięki czemu z łatwością można wybrać spośród naszej oferty egzemplarze o takiej powierzchni, która najlepiej odpowie na potrzeby organizatorów danego wydarzenia. Dodatkowo, biorąc pod uwagę aspekt handlowy, który nierzadko jest istotny na różnego rodzaju eventach, oferujemy zdejmowalne loga magnetyczne, które mogą pełnić funkcję marketingową oraz wyróżnić stoisko namiotowe spośród innych.

Pełna oferta wypożyczalni namiotów

Wypożyczalnia namiotówW skład zestawu podlegającego wynajmowi wchodzi stelaż z dachem oraz kompletem ścianek, a także obciążniki i rynny do odprowadzania wody. Każdy wynajmowany przez nas namiot składa się z tych samych części. Nasza wypożyczalnia namiotów jest w stanie zaoferować ponad 100 namiotów, jednak dla organizatorów naprawdę dużych wydarzeń, jesteśmy w stanie dodatkowo zorganizować nawet 800 naszych namiotów z Francji. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bardzo często sam namiot to za mało, dlatego w naszej wypożyczalni można także zaopatrzyć się w szereg przydatnych akcesoriów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się podłogi do namiotów, ale oferujemy również nagrzewnice, oświetlenie, a także stoły i krzesła lub ławy. Dzięki bogatej ofercie naszej wypożyczalni, wykraczającej poza oferowanie samych namiotów, jesteśmy w stanie w pełni obsłużyć każde wydarzenie, nawet to największego formatu.