Namioty reklamowe

Namioty reklamowe Vitabri - Pozwólcie się ponieść wyobraźni

Namioty reklamowe
namiot reklamowy
namiot z nadrukiem reklamowym

Vitabri - proponuje wyposażenie imprez w ekspresowe namioty reklamowe, z nadrukiem, handlowe, cateringowe, ogrodowe. Nasz zespół inżynierów opracował namioty ekspresowe specjalnie zaprojektowane, aby sprostać potrzebom bezpieczeństwa, prostoty i pakowności  dopasowanej do waszej działalności.

 

NAMIOTY REKLAMOWE - ZRÓB DOBRE WRAŻENIE  !


Namiot reklamowy jest oryginalnym i atrakcyjnym sposobem komunikacji marketingowej. Drukarnia zajmuje bardzo ważne miejsce w Vitabri.

Zapewnia dzięki nadrukom  niezrównaną widoczność namiotu reklamowego w każdym miejscu.

Wprowadzając innowacje, postanowiliśmy zaopatrzyć się w materiały do druku z ostatnich trendów przyjaznych dla środowiska: Wiedza i kompetencje naszej ekipy sprawiają że jesteśmy elastyczni i konkurencyjni w działaniu.

Namioty reklamowe z nadrukiem lub bez, dostosowane do Twoich potrzeb: do reprezentacji na targach, do handlu, na imprezy, wesela, uroczystości rodzinne, festiwale, wyprzedaże garażowe, pchle targi, Imprezy firmowe, turnieje sportowe: piłka nożna, piłka ręczna, tenis ... Vitabri zapewnia 700 składanych namiotów wysokiej jakości, zgodnych z przepisami bezpieczeństwa, zainstalowanych i dostarczonych , jeśli takie jest wasze życzenie ,przez nasz zespół.

 

 

 

 

 

 

 

Namioty reklamowe Vitabri - solidne namioty z wyższej półki.

SUN

Vitabri zostało zaproszone przez markię SUN do promowania nowych produktów markowych w Holandii. Animacja, która odbyła się pod namiotem V3 3x3 z pełnym zadrukiem.

AXE

Aby ułatwić wprowadzenie nowych produktów marki AXE , w ścisłej współpracy z Vitabri zaprojektowano przestrzeń marki.

EUROCK. DE BELFORT

Od kilku lat Vitabri jest partnerem Belfort Eurockeennes. Ten festiwal muzyki jest jednym z największych we Francji.